HAKKINDA

Merhabalar Öncelikle biraz kedimden bahsedeyim. Adım Ahmet KIRIK Kırşehir / Mucurluyum. Bilişim Teknolojileri öğretmeni olarak Kırşehir / Merkezde görev yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Lise yıllarından bu yana bilişim üzerine çalışıyorum ve o zamanlarda da web siteleri yapmaktaydım. Fakat uzun bir süredir web üzerine uğraşmıyordum. Okul idaresinden gelen istek üzerine E-pano ortaya çıktı ama sadece kendi bilgisayarlarımızda localhostta çalışan bir sistemdi. Okulumuza gelen ziyaretçiler ve idarecilerimiz beğenileri üzerine bu sisteme üyelik sistemi ekleyip diğer okullarında kullanımına sunmak için internet ortamına taşımaya karar verdim. Tabi ilk yayınladığım tarihten bu yana bir çok okul kayıt olup kullanmaya başladı. Hatta benden daha verimli kullanan okullarımız var.  Bu okullardan gelen istek ve öneriler sayesinde e-pano baya bir yol aldı ve halen görüş istek ve önerileriniz sayesinde daha çok yol alacağını düşünüyorum.İnşallah sizlerde memnun kalıp kullanırsınız.

Her türlü istek önerileriniz için iletişim bölümünden yada benim kişisel mail adresim olan ahmetkirik@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

İyi Çalışmalar.